התאמת הפרקט לחדרי הבית השונים

 

פרקט הוא ריצוף איכותי במיוחד עבור הבית שלכם, ולכל חדר יש את הפרקט שלו

 
ריצוף פרקט הוא ריצוף פופולארי במיוחד בסביבה שבה אנו חיים. רבים מאתנו רוצים לשדרג את איכות החיים הביתית שלהם ולתת לבית שלהם אופי קלאסי וטבעי, גם כאשר מדובר בסביבה עירונית הומה למדי. הפרקט הוא דרך איכותית לעשות זאת, עם ריצוף עץ או דמוי עץ שמעניק תחושה אמיתית של חום ביתי. עם זאת, ישנן לא מעט אפשרויות של פרקטים כיום, וחשוב לבחור את הפרקטים המתאימים ביותר עבור כל חדר בבית בכדי לעצב אותו בצורה הטובה ביותר – וכעת נבין בדיוק כיצד לעשות זאת בצורה נכונה.

 
סוגי פרקטים
 

על ההתאמה של סוגי פרקט שונים עבור חדרים שונים בבית שלכם

 
• פרקט למינציה – פרקט למינציה הוא למעשה דמוי פרקט, כלומר ריצוף שמבוסס לא על עץ טבעי אלא על חומרים סינטטיים לחלוטין, והוא מתאים במיוחד למרחבים שבהם מצטבר לכלוך רב ושיש צורך בשטיפה שלהם במים (שכן הוא עמיד). חדרי ילדים, לדוגמה, מתאימים במיוחד עבורו – עיצוב ותחושה בסיסיים אבל פרקטיקה גבוהה.
• פרקט פולימרי – פרקט פולימרי הוא פרקט המבוסס על חומרים איכותיים וסינטטיים שעמידים במים ברמה גבוהה, אך עדיין שומרים על איכות ויזואלית. זוהי אפשרות ייחודית שמתאימה כפרקט למרחבים שבעבר נמנענו מלעצב עם פרקטי – כמו מטבח או מקלחת. פרקט פולימרי מאפשר לנו להכניס תחושה טבעית ואיכותית גם למרחבים רטובים ולחים בבית שלנו.
• פרקט טבעי – פרקט טבעי או תלת שכבתי הוא האפשרות האיכותית והטבעית ביותר בתחום זה כיום, כאשר מדובר בפרקט יקר שהתחזוקה שלו היא לא פשוטה גם כן, אך מבחינה מראה ותחושה אין לו תחרות. לכן, הוא מתאים רק למרחבים בהם הדבר חשוב במיוחד – ואנחנו מתכוונים כמובן לחדרי שינה.

 

השקיעו בפרקטים איכותיים, והרוויחו מכך איכות חיים גבוהה במיוחד

 
כשאתם משקיעים בפרקט איכותי, אתם משקיעים באיכות החיים הביתית שלכם במידה ניכרת. חשוב מאוד לעשות זאת בכדי שתוכלו להוציא את המרב מהבית שלכם – דרך פרקט פולימרי, למינציה, טבעי וכל אפשרות אחרת שמתאימה לחדרים שונים בבית שלכם.