חיפוי עץ לקיר

 

מראה הקירות הפנימיים והחיצוניים הוא בעל משמעות עצומה לעיצוב הבית

 
כשאנחנו מכנים את הבית שלנו "ארבע הקירות שלנו", אנחנו מתייחסים למעשה לאחד המרכיבים המהותיים ביותר של הבית – הקירות. קירות הבית שלנו הם בעלי משמעות עצומה, הן מבחינה פרקטית – הם שהופכים את הבית לבית אישי והם שתוחמים אותנו ומפרידים אותנו מהסביבה, והן מבחינה עיצובית – שכן הקירות הם גדולים ומשמעותיים, והדרך שבה נעצב אותם מבפנים ומבחוץ משפיעה בצורה משמעותית על האופי והאווירה של הבית שלנו. בהקשר זה, חיפויי הקירות השונים בהם אנחנו בוחרים הם קריטיים, ואפשרויות איכותיות שונות הן בעלות יתרונות שונים – וכעת נתמקד באפשרות של חיפוי קיר מעץ וביתרונותיה.

 

עבודות של חיפוי עץ לקיר

 
חיפוי עץ לקיר (Indoor&Outdoor)חיפוי עץ לקיר (Indoor&Outdoor)
חיפוי עץ לקיר(Indoor&Outdoor)חיפוי עץ לקיר(Indoor&Outdoor)
חיפוי עץ לקיר עמוד קורהחיפוי עץ לקיר עמוד קורה
חיפוי עץ לקיר מעץ אלון מעושןחיפוי עץ לקיר מעץ אלון מעושן
חיפוי עץ לקיר מעץ חיצוניחיפוי עץ לקיר מעץ חיצוני
חיפוי עץ לקירחיפוי עץ לקיר
 

חיפויי קירות מעץ – הסבר כללי, יתרונות ויישום בבית שלכם

 
• מה זה אומר? חיפוי עץ לקיר הוא למעשה כיסוי של קיר הבטון הבסיסי בשכבה אסתטית ואיכותית של עץ, שיכול להיות עץ טבעי מסוגים שונים, ויכול גם להיות דמוי עץ מסוג כזה או אחר. חיפויי העץ הם אלמנטים שמשווים לבית את האיכות הקלאסית והכפרית של העץ, או את המודרניות המעניינת של חיפויים מתקדמים יותר – הכל בהתאם לסגנון העיצוב הרצוי ובהתאם להשקעה שלכם בחיפוי הרצוי על ידיכם.
• יתרונות – היתרונות הבולטים של חיפוי עץ לקיר הם יתרונות עיצוביים. כאשר אתם משקיעים בחיפוי איכותי, אתם יכולים להיות בטוחים שהבית שלכם, הגם שהוא בנוי מבטון יציב ולא אסתטי, ייהנה בכל זאת מהעיצוב הייחודי של קירות עץ. קירות עץ הם ידועים כאסתטיים במיוחד, והם משמשים ברחבי העולם לעיצוב במגוון סגנונות – בין אם בעץ טבעי ואיכותי, ובין אם בדמוי עץ זול יותר.
• יישום בבית שלכם – קל מאוד ליישם חיפוי קיר מעץ בבית שלכם, וכל שאתם צריכים הוא למצוא שירות איכותי המתמחה בתחום, ויודע להתאים לכם עץ טבעי או דמוי עץ בהתאם לצורך שלכם.


 

שירות איכותי בתחום מוצרי העץ ובתחום החיפויים יספק לכם את המענה שנחוץ לכם

 
מזה מספר שנים חברתנו מספקת חיפוי קיר מעץ לשימוש חיצוני בבתים פרטיים ובנייני ציבור, בדקים מסוג IPEA, BAMBOO וטיק בורמזי.
בידינו החומרים והניסיון של יישום הדקים על גבי תשתיות עשויות מתכת ועץ, בהברגה גלויה ובהברגה נסתרת, ובעצם ליצור חיפוי קיר מעץ למבנה
אנו מייבאים חיפוי עץ לקיר INDOOR של קליפות עץ COCOS המיוצרות בעבודת יד ליישום על גבי קירות, במשקל נמוך בשלל דיגומים מרהיבים.
אנו מיידבים ומיישמים אריגים פולימריים דקורטיבים תוצרת Chilewich בעלת הפטנט העולמי בדיגומים יוצאי דופן, בעלי תעודות לעמידות אש גבוהות (דוגמאות באולם התצוגה)
 
פתרונות בריצוף גמיש בע"מ
מומחה חיפויי קיר מעץ
בני ברק