פתרונות בריצוף גמיש בע"מ
פתרונות בריצוף גמיש בע”מ
 

חיפוי רצפה פי וי סי

מהו פי וי סי ובאילו תעשיות ומוצרים אנחנו פוגשים את החומר הזה במידה הרבה ביותר?

החומר שאנחנו מכירים בתור PVC הוא חומר ששמו המלא הוא פוליוויניל כלורידי (Polyvinyl Chloride), ומכאן גם קיצור שמו באנגלית ובעברית. מדובר באחד הפולימרים הנפוצים ביותר בעולם, שייצרו המסחרי החל בשנת 1936. עם זאת, את ה-PVC גילו ככל הנראה כמה פעמים כבר במהלך המאה ה-19, אך לא הצליחו ליצור חומר יציב שניתן לייתר בכמות מסחרית, כשהחומר נשאר פריך ושביר.

במהלך שנות ה-20 החלו לערבב את הפולימר עם חומרים מייצבים וכך נוצר החומר שאנו מכירים היום בתור PVC. השימושים של ה-PVC הם רבים בעולם הכימיה, בענף הבנייה (שבו נתמקד), בייצור כרטיסים מגנטיים מכל סוג, מסגרות לחלונות, תקליטי ויניל, צינורות ואינסטלציה ועוד מוצרים רבים מספור בעולם המודרני שבו אנו חיים. אחד השימושים הנרחבים ביותר של PVC באופן כללי ובענף הבנייה בפרט הוא ביצירת חיפוי רצפה PVC.

הסיבה להיותו אחד החומרים הנפוצים ביותר בתחום הריצוף הוא התכונות הטבעיות שלו כחומר שקל מאוד לעבד, זול מאוד לייצר, ניתן לעצב בסגנונות ובצבעים שונים ושכמעט ואינו נשחק גם לאחר שימוש רב וארוך שנים. נפרט על כך ממש עכשיו.

קצת על השימושים והיתרונות המשמעותיים של חיפוי רצפה פיויסי כאופציית ריצוף איכותית לבית שלנו או לעסק

 
  • חיפוי רצפה PVC מתבצע על ידי פריסה של גלילים או של אריחי PVC, כשיריעות אלה מולחמות האחת לשנייה עד ליצירת משטח ריצוף אחיד. בגלל שמדובר ביריעות נפרדות שמולחמות יחד, ניתן גם להחליף יריעה שכזו ביתר קלות אם בכל זאת נעשה לה נזק מסוג כזה או אחר. מלבד ההתקנה הנוחה, ריצוף PVC טומן בחובו עוד יתרונות רבים.

  • בתור התחלה, PVC מטבעו הוא חומר שאמור לעמוד בלחצי עבודה ושחיקה משמעותיים בלי להראות סימן של נזק ובלי להישחק, עם עמידות גבוהה במיוחד, גמישות שאין לה אח ורע וחוזק מקסימלי. כך למעשה ריצוף PVC מסוגל לעמוד בלחצים גבוהים במיוחד גם בקנה מידה תעשייתי, ואנחנו מבטיחים לעצמנו רצפה עמידה ואיכותית לאורך זמן גם בעסקים בעלי תנועה ערה אם אנחנו בוחרים באופציית ריצוף זו.

  • יתרון משמעותי נוסף של ריצוף PVC הוא ביכולת שלנו לעצב אותו בכל סוג וסגנון של ריצוף. באופן מעשי, סוגי ריצוף רבים שמצטיינים במראה איכותי, כמו פרקט או ריצוף אבן/שיש, הם אמנם איכותיים ויזואלית אך נתונים מאוד לשחיקה ולבלאי. מנגד, ריצוף PVC ניתן לעצב ולשנות כך שהוא יידמה לכל סוג של ריצוף שנחוץ לנו, וכך למעשה אם אנחנו מחפשים משטח דמוי פרקט או דמוי אבן האופציה האיכותית והעמידה ביותר בשוק היא ללא ספק חיפוי רצפה עשוי PVC.

  • עוד יתרון משמעותי של ה-PVC הוא יתרון בריאותי, מאחר ומדובר בריצוף אנטי בקטריאלי מעצם מבנה החומר ותהליך הייצור שלו. בנוסף, שיטת ההתקנה שכוללת הלחמה יסודית ואיטום ומילוי של כלל החריצים והסדקים בשטח הפנים של הריצוף מצמצמת עוד יותר את הצטברות החיידקים והלכלוך כשאנחנו בוחרים בריצוף PVC.

חיפוי רצפה פי וי סי צריך לעשות אצל השירות המוביל ביותר שיודע לתת לנו מענה לסוגים שונים ולעיצובים שונים של ריצוף גמיש

חיפוי רצפה PVC הוא אופציית הריצוף האיכותית ביותר שבה נוכל לבחור, כשאנחנו לוקחים בחשבון את כל המשתנים של איכות הריצוף, מראה הריצוף ועמידות הריצוף לאורך זמן. עם זאת, הדבר עליו בכל זאת אנו צריכים להקפיד הוא פנייה אך ורק לשירות מוביל בתחום הריצוף ככלל ובתחום חיפוי ה-PVC בפרט, אם אנחנו רוצים ליצור רצפה איכותית באמת, עם מאפיינים ויזואליים ודקורטיביים מובילים ועם עמידות ואיכות גבוהה לאורך זמן רב ככל הניתן.

פתרונות חיפוי רצפה איכותיים בהתאמה מלאה

מעוניינים לשלב בבית או בעסק שלכם חיפוי רצפה מסוג PVC? בפתרונות בריצוף גמיש בע"מ יעזרו לכם לאתר את המענה המתאים לכם וליהנות מאיכות ברמה גבוהה וללא פשרות. החברה, שמתמחה ביבוא, שיווק והתקנה של חיפויי רצפה, לרבות חיפוי PVC, מעמידה לרשותכם שירות אישי אמין ומקצועי וגם מוצרים במחירים נוחים. לקבלת פרטים נוספים בנוגע לאפשרויות הקיימות, התקשרו לטלפון 03-5788117.