פרקטים

 
אחד מסוגי הריצוף הנפוצים והאהודים ביותר בישראל, הוא ללא ספק הפרקט. רובנו יכולים להצביע על כך שהפרקט הוא סוג מסוים של ריצוף מעץ - אבל מה עוד נוכל להגיד על הפרקטים השונים? מאחר שרובנו יכולים לזהות פרקטים במראה אך לא מכירים ממש את התכונות שלהם, חשוב מאד להבין מה מאפיין אותם, וכך נוכל גם לבחור בעתיד את הסוג המתאים של הפרקט עבור הריצוף בבית או במשרד שלנו.
 
עמידים למזג האוויר - אחת התכונות שמאפיינות פרקטים הוא בעמידות שלהם מפני תנאי מזג האוויר. לרוב אוהבים אותם בישראל משום שגם בחורף הם לא סופגים את הקור ונעים לעמוד עליהם יחפים, וכמובן שגם המגע שלהם בקיץ הוא נעים למדי.
רכים - בניגוד לריצוף עם בלטות, הרי שהפרקט הוא בעל מגע רך יותר. מדוע זה חשוב? בבתים רבים עם ילדים יש העדפה לריצוף עם פרקטים כך שגם אם הילד רץ ונופל - הוא לא סופג מכה.
ניתן להחלפה - בחלק מהמקרים, אפשר כמובן לשייף ולחשוף שכבה חדשה של פרקט - אם כי הדבר נכון אך ורק למקרה שבו מדבור על פרקט מעץ טבעי גושני.
פרקט מלאכותי - דרך נוספת ליהנות מהיתרונות של פרקטים הוא להשתמש בפרקט למינציה שהוא למעשה מלאכותי ורק הציפוי שלו מדמה את הפרקט. החומרים עצמם הם סינתטיים ומשולבים עם שבבי עץ. הם נחשבים עמידים למדי, ועם זאת זולים ולכן רבים משתמשים בהם, והם גם קלים יותר לתחזוקה.
 
כך או כך, כדי שתוכלו לבחור בפרקט שמתאים לכם, אתם מוזמנים לפנות לפתרונות בריצוף גמיש בע"מ. אנו מתמחים בהתאמת כל סוגי הריצוף לכל לקוח - כולל התאמת הפרקט המושלם עם כל התכונות שאתם מחפשים. צרו קשר בטלפון 03-5788117, או השאירו את פרטיכם בלשונית צור קשר.
 
פתרונות בריצוף גמיש בע"מ
מומחה לפרקטים
בני ברק