פרקט למדרגות

 

פרקטים למדרגות – חדשנות שאסור לוותר עליה

 
אם בעבר היה צורך תקופתי לבצע שיפוץ מסיבי להחלפת הריצוף, הרי שכיום ניתן לשנות כליל את מראה הבית באמצעות חיפוי פרקטים. ומה לגבי המדרגות? ובכן, במקום להשאירן עירומות וסטנדרטיות ובכך לבצע פגיעה אסתטית במראה הבית, כעת ניתן לחפות גם אותן בפרקט מרשים ואלגנטי. להלן כל היתרונות והאפשרויות של פרקט למדרגות הבית שלכם.

 
פרקט למדרגות
 

פרקט למדרגות – מדוע זה כל כך כדאי?

 
בחלק גדול מהבתים כיום, שטחים רבים מכוסים על ידי פרקטים. חדרי השינה, המטבח, הסלון ואף חדרי הרחצה מחופים כיום על ידי פרקטים (חלקם אף עמידים במים). השימוש בפרקטים הללו מעניק לבית נופך עיצובי משגע כאשר הסגנון נקבע לפי סוג הפרקט וצבעו. מדרגות פנים הבית עד לא מזמן נותרו ללא חיפוי כלשהו כך שנוצר מראה ששובר את האסתטיקה החדשה שנוצרה בזכות חיפויי הפרקטים בבית, כאילו המקום עוצב ללא מחשבה מראש. פרקט ייעודי למדרגות יעזור לכם למנוע את התופעה הזו שכן העיצוב הופך לאחיד בכל הבית ללא יוצא מן הכלל. מלבד זאת, חיפוי פרקט למדרגות מעניק את היתרונות הבאים:

  • חידוש מראה המדרגות – בעלות נמוכה וללא צורך בשיפוץ.
  • שיפור יכולות בידוד – הפרקט תמיד נעים למגע בחורף ובקיץ.
  • מניעת החלקות – מדרגות האבן והשיש מחליקות בעוד שהפרקט מונע זאת.
  • התאמה לכל סוגי המדרגות – ללא יוצא מן הכלל, כל סוג של מדרגה ניתן לחיפוי!

למעשה, כל בעלי מבנה הכולל מדרגות יכולים כעת לחדש אותן באמצעות פרקט. אז אם אתם בעלי בתים פרטיים, בעלי סטודיו, גלריות, חנויות, משרדים ועוד – זוהי אופציה חדשה בעבורכם.
 
פרקט למדרגות
 
 

סוגי פרקטים לחיפוי מדרגות

 
 
מדרגות מהוות אלמנט הנדסי מעט שונה מהרצפה שכן הן כוללות חלקים המתחברים זה לזה בצורה אנכית. לכן, על עבודת החיפוי להתבצע בדקדקנות תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. בין הפרקטים היותר נפוצים ואיכותיים עבור מדרגות ניתן לציין:

  • פרקט עץ גושני– אלו הם לוחות העשויים משכבה אחת עבה של עץ גושני. המראה, התחושה והאיכות נחשבים לגבוהים ביותר בפרקטים אלה.

  • פרקטים שכבתיים– עשויים משלוש שכבות או יותר הכוללות את שכבת העץ המלא בחלק החיצוני ומתחת בצורה שתי וערב, שכבות נוספות של עץ דחוס או סנדוויץ'.

  • פרקט למינציה– עשוי מלוחות MDF כאשר החלק החיצוני כולל מדבקה מנוילנת שמעניקה לפרקט את עיצובו. ניתן למצוא פרקטי למינציה דמויי עץ או בצבעים אחרים. יש לקחת בחשבון כי אומנם ניתן ליישם פרקט למדרגות על בסיס למינציה, אך מדובר באופציה פחות איכותית מעץ מלא. בנוסף, פרקט מעץ מלא, גושני או שכבתי, ניתן לחידוש מעת לעת וזאת לעומת פרקטי הלמינציה שיכולים לעבור החלפה בלבד!

שדרוג מראה המדרגות באמצעות הפרקטים נעשה תוך זמן קצר ומבטיח מראה מעוצב, חמים ונעים לאורך שנים רבות. את כל סוגי הפרקטים תוכלו למצוא אצל חברת פתרונות בריצוף גמיש. החברה מתמחה במתן פתרונות ריצוף וחיפוי ידידותיים לסביבה לרבות סוגי פרקט למדרגות בכל סגנון וגודל. צרו עמנו קשר עוד היום במספר 03-5788117 או הגיעו לאולם התצוגה שלנו.
 
 
פרקט חיפוי למדרגות
 
 
 
פרקטים למדרגות