פרקט פולימרי

 

עיצוב הרצפה בדירה

 
הרצפה בשנים האחרונות היא כבר לא איזה כתם לבן גדול בחלל שבדירה או הבית. הרצפה היא אלמנט חשוב מאוד בחלל, וניתן לעשות בו שימוש עיצובי. למען האמת, בחירת מראה וריצוף של הרצפה צריך להיות שילוב חכם בין פרקטיקה לבין עיצוב. לשיטות הריצוף השונות - ריצוף רגיל, ריצוף שיש, פרקט, רצפה יצוקה וכו' יש יתרונות וחסרונות שונים, וצריך למצוא לכל חלל בדירה את הריצוף המתאים עבורו. זכרו, אתם לא חייבים לרצף את חדרי השינה כמו שבחרתם לרצף את הסלון, ומן הסתם תעדיפו כי המטבח ירוצף אחרת מחללים אחרים.
 

כל מה שצריך לדעת על פרקט פולימרי

 
  • למה דווקא פרקט? ולמה דווקא פולימרי? הפרקט הוא דרך נפלאה לרצף את הדירה. הפרקט מעניק לחלל מראה חמים ויוקרתי. שימו לב, לא מדובר כאן רק על מראית עין. הפרקט אכן עושה את החלל חמים יותר מאשר סוגי ריצוף אחרים. הפרקט הקלאסי הוא כמובן חיפוי רצפה העשוי עץ. לפרקט הקלאסי מחיר גבוה במיוחד, ולכן בשנים האחרונות הפרקטים הסינטטיים צוברים יותר ויותר פופולריות. פרקט פולימרי הוא פרקט סינטטי העשוי PVC. הפרקט הפולימרי זול משמעותית מפרקט רגיל מעץ, אך בעל מראה דומה.
  • היתרונות של פרקט פולימרי - מלבד היותו זול משמעותית מפרקט קלאסי מעץ, לפרקט הפולימרי יתרונות רבים. בראש ובראשונה, הפרקט הפולימרי עמיד במים. מדובר בחומר אשר יכול לעמוד בכמויות מים גדולות במיוחד ולא נהרס. בנוסף, מדובר בפרקט שקל יחסית להתקין, ומן הסתם ניתן להתקין אותו בצורה מהירה יחסית. יתרון אחר הוא שמירה על הרצפה - הפרקט הפולימרי מותקן בצורה כזו, שאין קישור ישיר בין הרצפה לכל חלקי הפרקט הפולימרי, וכך היא אינה נפגעת בהתקנה או בפירוק.
 

בחירת פרקט פולימרי

 
פתרונות בריצוף גמיש הינה חברה מובילה של פרקט פולימרי (מבוסס פי וי סי בדוגמאות עץ מרהיבות) ברוחבים ובאורכים משתנים, מראה אותנטי לחלוטין של החברה המובילה מאיטליה (VIRAG) כולל הברשה, מגוון עצום בשלל גיוונים עדכניים (עמידויות גבוהות למים, אקוסטיקה ושיחקה מוגברת) המתאימה למשטחים המיועדים לשימוש אינטנסיבי, דקורטיבי, יוקרתי או מודרני (עמידות גבוהה בתקני האש ת.י. 755 ו ת.י. 921 ומקדם שחיקה 5 K)
בידינו הניסיון והידע ביישום מושלם של חיפויים אלו במשך מספר שנים.

אנו מייבאים באופן בלעדי פרקט פולימרי בחיבורי "קליק" ליצירת משטח אטום ואקוסטי (עובי כ-5 מ"מ), עמיד לשחיקה גבוהה בדיגומי פרקט חדשניים.
 

עבודות של פרקט פולימרי

 
פרקט פולימרי בסוכנות מכוניות-פלקס פלור
 
פרקט פולימרי במרכז קניות-פלקס פלור
 
 
 
פרקט פולימרי במסדרון -פלקס פלור