שטיחים

 
כולנו מכירים לכאורה את השטיחים ועושים בהם שימוש, אבל מה בעצם אנחנו באמת יודעים עליהם? כשאנחנו באים לבחור שטיחים חדשים למשרד, לחדר הילדים, לסלון או לכל מקום אחר, איך נדע באיזה שטיח לבחור? חשוב מאד להכיר את התכונות המיוחדות של השטיחים, להבין מה היתרונות שלהם וכיצד נבדיל ביניהם, כדי שבסופו של יום - נדע לבחור את השטיח הנכון שבאמת יתאים לנו.
 

אז מה חשוב לדעת על השטיח?

 
נעים למגע - קודם כל, תכונה מאפיינת שמהווה גם יתרון, הוא שלרוב המגע של שטיחים בכף הרגל הוא מגע נעים מאד. זה חשוב כי אם מדובר על שטיח לבית, לרוב נלך בו יחפים וחשוב שהמגע יהיה נעים, גם בקיץ - ובוודאי גם בחורף. אפשר להתנסות כמובן בכמה סוגים שונים כדי לבחור את השטיח עם המגע הנעים ביותר.
בידוד - לא רבים מודעים לכך, אבל לשטיחים יש גם יתרון חשוב - הם מהווים מבודד מפני רעש. הם אולי נראים לכם דקים, אבל בפועל הם יכולים להיות ההבדל בין רעש בעייתי מהקומה למעלה לבין שקט נעים ורעשים רחוקים מאד, וכדאי לפעמים להשקיע בכך - בוודאי אם מדובר על רכישה של שטיחים מקיר לקרי, שאז יכולת הבידוד שלהם היא משמעותית מאד.
צפיפות - באופן עקרוני, כשבוחרים שטיחים, חשוב מאד לשים לב למידת הצפיפות של הבד שממנו הם עשויים. ככל שהסיבים של הבד יותר צפופים, כך השטיח גם נחשב איכותי יותר, גם נחשב חזק יותר, וגם פחות מתלכלך. באופן טבעי, כמובן שהשטיחים הללו גם יהיו יקרים יותר, בשל האיכות שלהם.
 

חולמים למצוא את השטיח המתאים?

 
אם אתם תוהים מהו השטיח שיתאים לצרכים שלכם, הגעתם למקום הנכון. בחברת פתרונות בריצוף גמיש בע"מ אנו מתמחים ביבוא ושיווק של שטיחים מכל הסוגים, מכל הגדלים ומכל המינים. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון 03-5788117 או להשאיר את פרטיכם בלשונית צור קשר באתר, ולקבל את כל הפרטים.
 
פתרונות בריצוף גמיש בע"מ
מומחה בשטיחים לרצפה
בני ברק