שטיח מקיר לקיר

 
 
פתרונות בריצוף גמיש מייבאת שטיחים מקיר לקיר ממיטב היצרנים בעולם עבור השוק הפרטי / ביתי ועבור השוק המוסדי / משרדי / ציבורי (פרויקטים).

אנו מייבאים שטיחים טבעיים כדוגמת סיזל, קוקוס, אצות ים וצמר וגם שטיחים שעירים או דמויי שטיחי חבל סינטטיים (יותר פרקטיים) "שאגי" ממבחר עצום, שטיחי אריגה מקיר לקיר (כדוגמת בתי מלון עם או ללא הדפסים) עשויים לולאות (LOOP PILE) או שעירים (CUT PILE) כולל טיפול דוחה לכלוך המיובאים ממיטב יצרני השטיחים בעולם. ניתן להזמין אצלנו את כל סוגי השטיחים לפי מידה, ואנו כמובן מתמחים במתן פתרונות של התקנה עפ"י תקנים ולפי הוראות יצרן.

פתרונות בריצוף גמיש עוסקת ומתמחה בפתרונות לשוק המשרדים, בתי המלון ובתי אבות בשטיחים מודפסים המתאימים לשימוש אינטנסיבי, שטיחים בגלילה עשויים בטכנולוגיה ומפרט כדוגמת FLOTEX (הדפסים ממוחשבים בשיטת chromojet, כולל הזמנת שטיח על פי מפרט בהתאם לצרכי הלקוח), שטיחים אנטי סטטיים למשטחים בחללים הדורשים הורקה חשמלית מוגברת, החל מתקציבים בסיסיים בשלל דיגומים מעודכנים, קלאסיים בעלי תקן אש גבוה ועמידה בתקנים מחמירים לשוק המוסדי.
פתרונות בריצוף גמיש מייצגת בישראל מספר יצרנים מובילים בעולם כדוגמת DESSO הולנד (שטיחים ירוקים ואנטי סטטיים בין היתר), DOMO בלגיה, BEAULIEU OF AMERICA ארה"ב, CORONET קנדה, TANDUS ארה"ב, FORMOSA טיוואן, RADICI איטליה ו- BALTA בלגיה.

 
 
שטיח מקיר לקיר -פלקס פלור
 
 
 
שטיח מקיר לקיר -פלקס פלור
 
 
 
 

שטיחים מקיר לקיר

 
עד לאחרונה המראה של שטיח מקיר לקיר בבתים הישראליים נחשב לנדיר יחסית כשרוב הישראלים התוודעו לסוג מיוחד זה של שטיחים דרך סדרות הטלוויזיה האמריקאיות בעיקר. עם זאת, בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים גילו את הסגולות המיוחדות שלהם והחליטו לשלב אותם בעיצוב הפנים של בתיהם. במאמר שלפניכם נפרט אודות היתרונות של אותם שטיחים מיוחדים וכן נפרט אודות הפרמטרים המגוונים המבדילים בין הסוגים השונים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהם היתרונות של שטיחים מקיר לקיר?

 
להלן היתרונות הברורים של שטיחים מקיר לקיר על פני סוגי ריצוף אחרים:

  • עלות התקנה – עלות ההתקנה של שטיח מקיר לקיר נמוכה באופן משמעותי מעלות ההתקנה של סוגי ריצוף אחרים, כשבאופן גס ניתן לכתוב שעלות ההתקנה של שטיח מקיר לקיר נמוכה בממוצע ב-50% מעלות ההתקנה של סוגי ריצוף שונים אחרים.

  • בטיחות ומניעת החלקות – מקדם החיכוך של שטיחים אלה גבוה במיוחד ולפיכך מבטיח סביבה בטוחה עם סיכוי מינימלי לנפילות. לאור זאת, מדובר בחיפוי הרצפה המושלם עבור בתים עם ילדים קטנים או עבור מבנים של דיור מוגן למשל.

  • גמישות מרבית בעיצוב – נכון להיום ישנו מגוון רחב בצורה בלתי רגילה של סוגי שטיחים כך שניתן להתאים בצורה המושלמת את השטיח לעיצוב הבית.

  • הוצאות תחזוקה מינימליות – השטיחים המודרניים מיוצרים מחומרים דוחי כתמים, שקל מאוד לנקות. בהשוואה לכל סוגי הריצוף וחיפוי הרצפה הקיימים, השטיחים זקוקים להתייחסות המינימלית ביותר מבחינת תחזוקה ובהתאם הוצאות התחזוקה של השטחים נמוכות ביותר.

  • הפחתת רעשים – מעבר לכל זה, השטיחים סופגים רעש בצורה אופטימלית ולכן אידיאליים עבור חדרי ילדים, חדרי הקלטות, משרדים ועוד.

 

מהם המאפיינים המבדילים בין סוגי השטיחים השונים?

 
עלות השטיח, מרקם השטיח ומראה השטיח נקבעים בהתאם למספר משתנים שחשוב לתת עליהם את הדעת, כשבין היתר מדובר בצורת ההתקנה (התקנה בהדבקה והדבקה במתיחה), תשתית ההתקנה (על מצע ספוג, על מצע גומי, על הרצפה), סוג הסיבים המרכיבים את השטיח (סיבי ניילון, סיבי פוליפרופילן, סיבי פוליאסטר, סיבי צמר ועוד) וסוג השטיח (לבד, לולאות, שעיר נמוך או גבוה ועוד).

לאור זאת, מומלץ מאוד להימנע מרכישה של שטיחים מקיר לקיר מבלי לרכוש ראשית את הידע הבסיסי בנושא זה. כמו כן, מומלץ בכל מקרה לדאוג לרכישה והתקנה של שטיח מקיר לקיר רק בחברה מובילה, המתמחה בתחום ומחזיקה במוניטין איכותי ואמין.

 

התקנת שטיחים על ידי המומחים של חברת "פתרונות בריצוף גמיש"

 
לקבלת פרטים נוספים בנושא ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת "פתרונות בריצוף גמיש בע"מ". החברה הוקמה בשנת 1996 ומתמחה ביבוא, שיווק והתקנה של מגוון חיפויי רצפה לרבות שטיחים, ריצוף לינולאום, פרקטים, PVC, גומי ודקים. החברה דוגלת בשיווק ישיר מהחברה לצרכן, ללא מתווכים וללא סניפים.

באפשרותכם להתקשר אלינו לטלפון 050-555-8877 או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר בשעות הפעילות.