פי וי סי (PVC)

 
אחד החומרים שאנו מוצאים כיום בשימוש נרחב למדי בתעשיות רבות, הוא החומר שנקרא פי וי סי (PVC). חומר זה הוא בעל שימושים רבים ומגוונים במיוחד, עליהם נעמוד בהמשך. באופן עקרוני, מדובר על חומר פולימרי שאיננו טבעי, אלא הוא מיוצר באופן סינתטי. מדוע זה חשוב? משום שהפי וי סי הוא בעצם מעין מיזוג של תכונות חיוביות רבות, שבני אדם מחפשים במוצרים רבים - מדובר על חומר שמצד אחד עמיד וחזק מאד נגד כל מיני מצבי קיצון כמו טמפרטורות גבוהות או נמוכות, ומהצד השני אפשר ליצור איתו לא מעט מוצרים (כמו למשל פי וי סי דמוי פרקט), ולרוב הוא משמש כשכבת בידוד או כיסוי למגוון רחב מאד של מטרות (כמו PVC לרצפה).
 

להכיר את חומר הפי וי סי לרצפה מקרוב

 
● איננו נשחק – אחת התכונות החשובות ביותר של ציפוי פי וי סי לרצפה למוצרים שונים, הוא שמדובר על ציפוי שאיננו נשחק כמעט. זהו חומר עם עמידות גבוהה מאד כאמור, ולכן גם אם יש עליו גרירה של חפצים כבדים יחסית או תנועה מרובה של בני אדם - הוא איננו נשחק. לכן, אין זה מפתיע לגלות משתמשים בחומר זה כחומר ציפוי לריצוף.

● דימוי של ריצוף אחר - עוד יתרון חשוב של ריצוף פי וי סי שחשוב להכיר, בהקשר של ריצוף, הוא שניתן לצבוע אותו בטקסטורות שונות. מה זה אומר? שאתם יכולים ליהנות מהציפוי האיכותי של הPVC, וליצור לו טקסטורה של ריצוף אחר שאתם אוהבים - למשל טקסטורה של ריצוף שיש, של ריצוף פרקט, וכיו"ב. אתם נהנים מהחוזק והעמידות של הפי וי סי לרצפה, משלמים מחיר זול יחסית, ומקבלים מראה יוקרתי!
 

פי וי סי לרצפה - הרבה יותר ממה שחשבתם

 
פי וי סי דמוי פרקט נותן לנו אופציה של העמסת משקלים גבוהים על הרצפה הספציפית. אנו נוכל להעמיד מוצרים במשקל 40 טון ויותר מבלי כל בעיה, כאשר רצפת הPVC חזקה במיוחד ולא תגרור אחריה שברים, כפי שעלול להתרחש ברצפה העשויה חומרים אחרים. ישנם הבדלים בין סוג זה של ריצוף לבין פרקט רגיל, כאשר העיקרי הוא ההוזלה המשמעותית במחיר. בנוסף, אפשרי למצוא אותו בשלל צבעים וסגנונות, לעומת הפרקט הרגיל אשר נמצא לרוב בדוגמאות של עץ טבעי.

  • הפי וי סי דמוי פרקט אינו רגיש לרטיבות ומבודד מפני רעש, לעומת פרקט רגיל שרגיש לרטיבות.
  • PVC דמוי פרקט בשונה מהפרקט הרגיל וניתן להשיגו בציפוי מונע החלקה, אנטי סטטי, הגייני ואינו מוליך, המתאים לחדרים בהם רכיבים אלקטרוניים.
 

ואיך מקבלים את הציפוי לריצוף פי וי סי?

 
כדי לקבל ציפוי פי וי סי לרצפה, אתם מוזמנים לפנות לבית העסק של פתרונות בריצוף גמיש בע"מ. אנחנו נשמח להתאים לכם את הציפוי המתאים ולייעץ לכם. השאירו את פרטיכם באתר, ונחזור אליכם עם הצעה מתאימה.

 
פתרונות בריצוף גמיש בע"מ מומחה פי וי סי
בני ברק
 

 

עבודות פי וי סי לפי סוגים